Kraśnik: Young Fest nad Zalewem Kraśnickim. Tede gwiazdą wieczoru

Tede będzie gwiazdą wieczoru podczas festiwalu młodzieżowego Young Fest w Kraśniku. Imprezę zaplanowano nad Zalewem Kraśnickim.

Impreza Young Fest odbędzie się już 27 sierpnia w sobotę nad Zalewem w Kraśniku. Na scenie zlokalizowanej na plaży zobaczymy i usłyszymy eNPe, Kartky, Sztoss i prawdziwą gwiazdę polskiego rapu – Tede. Koncerty poprowadzi Dalar

Koncerty rozpoczną się o godzinie 18.00, ale dobrej zabawy nie zabraknie już od wczesnego popołudnia. Organizatorzy zaplanowali „Eksplozję kolorów”, „Bitwę na bomby wodne” oraz konkurs „Pływania na byle czym” z atrakcyjnymi nagrodami.

W tym dniu będzie można skorzystać bezpłatnie ze sprzętu pływającego oraz dmuchanej zjeżdżalni. Młodzież będzie miała również okazję do pokazania swoich zdolności plastycznych podczas wykonywania graffiti. Prawdziwą gratką zapewne stanie się Fotobudka z możliwością wykonania darmowych, pamiątkowych zdjęć, które mogą być jedyne w swoim rodzaju, zwłaszcza po Eksplozji kolorów i Bitwie na bomby wodne.

Imprezę zakończy wspólne puszczanie lampionów.

young_fest_2016

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.