Kraśnik: Ukradli koperty z utargiem. Kto rozpoznaje sprawców kradzieży?

Łupem sprawców padły koperty z utargiem, które znajdowały się w kasie jednego z miejscowych sklepów w Kraśniku.

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów na ul. Kochanowskiego w Kraśniku. Z ustaleń policjantów wynika, że do sklepu weszła kobieta w wieku ok. 40 lat towarzyszący jej mężczyzna. Kiedy ta para zagadywała ekspedientki, w tym samym czasie do lokalu weszła kolejna para

Jedna z tych kobiet wykorzystując chwilowe zamieszanie w sklepie i brak obsługi przy ladzie, podeszła do kasy i szuflady wyciągnęła koperty z utargiem. Po chwili cała czwórka opuściła placówkę handlową. Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać sprawców kradzieży.

Sprawcy to najprawdopodobniej cztery osoby działające wspólnie i w porozumieniu. Jedna z kobiet miała z wyglądu około 40 lat, wysoka blondynka o włosach spiętych w kok, ubrana była w luźną bluzkę koloru szaro-niebieskiego. Jej towarzysz to niski, łysy, dobrze zbudowany mężczyzna ubrany w dopasowaną szaro-niebieską koszulkę i krótkie spodenki.

Kolejna para to ok. 40 letni wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna o ciemnych, krótkich włosach. Ubrany był w ciemną koszulkę. Towarzyszyła mu  ok. 40 letnia kobieta –  niska, grubsza o blond włosach sięgających do ramion. Ubrana była  w bluzkę z krótkim rękawem koloru miętowego z czarnymi napisami na przodzie i ciemnych spodniach.

Osoby, które rozpoznają sprawców proszoną są o kontakt z Komendą Powiatową Policji  w Kraśniku tel.: 81 826 22 80 lub 997.

(fot. policja)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.