Kraśnik: Stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przepust. Dwie osoby trafił do szpitala

68 98066

Kierujący samochodem stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w przepust. Obrażeń doznało dwóch mężczyzn, kierowca i pasażer pojazdu.

Na Alei Tysiąclecia w Kraśniku, w środę po godz. 14:00 doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierujący hondą 21-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę jezdni do przydrożnego rowu i uderzył w przepust.

W rozbitym samochodzie uwięzione zostały 2 osoby. Pierwszej pomocy poszkodowanym udzielili jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych policjanci Oddziału Prewencji Policji w Lublinie powracający ze służby oraz funkcjonariusze WRD w Kraśniku.

Policjanci zabezpieczyli  miejsce zdarzenia i prowadzili czynności ratunkowe do czasu przyjazdu Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego uwolnili rannych, nieprzytomnych mężczyzn.

Na miejsce został wezwany śmigłowiec LPR, który zabrał do szpitala w Lublinie kierowcę samochodu, pasażer został przewieziony do szpitala w Kraśniku. Stan obu poszkodowanych jest bardzo ciężki.

68-98067

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.