Kraśnik: Pijany 28-latek groził maczetą obsłudze lokalu

68 95065

Policjanci zatrzymali 28-latka, który z maczetą wszedł do lokalu i zaczął grozić obsłudze. Grozi mu do dwóch lat więzienia.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Kraśniku ok. godz. 15.30. Policjanci z patrolu prewencyjnego zostali skierowani do jednego z lokali gastronomicznych, gdzie według zawiadomienia znajdował się mężczyzna grożący obsłudze maczetą. W lokalu znajdowali się również klienci z dziećmi.

– Policjanci po przybyciu na miejsce zostali poinformowani, że mężczyzna po wezwaniu policji natychmiast opuścił lokal. Patrol udał się na poszukiwanie sprawcy – informuje st. asp. Janusz Majewski z kraśnickiej policji.

Nietrzeźwy, 28-letni mieszkaniec Kraśnika został zauważony na ulicy, nie reagował na polecenia funkcjonariuszy, usiłował oddalić się jednak został obezwładniony i zatrzymany. Policjanci odebrali zatrzymanemu maczetę, którą groził osobom przebywającym w lokalu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. Za groźby i spowodowanie zagrożenia niebezpiecznym narzędziem może mu grozić kara do 2 lat więzienia.

(fot. policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.