Kraśnik: Napadł na idącą ulicą kobietę. Kopał, bił i ukradł torebkę. Został zatrzymany

a436574afacbb0407e9767c46528578a

Policja zatrzymała mężczyznę, który zaatakował i okradł kobietę. 29-latek bił ją, kopał, a następnie ukradł torebkę z dokumentami oraz sporą ilością gotówki.

 

We wtorek w nocy dyżurny kraśnickiej komendy otrzymał informację o rozboju mającym miejsce na jednej z ulic Kraśnika. Z telefonu od pokrzywdzonej 53-letniej mieszkanki Kraśnika wynikało, iż przed godziną 22:00 po wyjściu z jednego z miejscowych lokali, idąc ulicą Popiełuszki, z tyłu została zaatakowana przez młodego mężczyznę, który podciął jej nogi, kopał i uderzył w twarz, następnie zabrał jej torebkę z zawartością pieniędzy w kwocie 1400 zł oraz dokumentów.

 

Jak ustalili policjanci, przebywał on wcześniej w tym samym lokalu, co pokrzywdzona kobieta. Policjanci zatrzymali sprawcę rozboju. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Kraśnika, który był już wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu.

 

Dzisiaj mężczyzna został doprowadzony do Sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztowania. Zgodnie z kodeksem karnym czyn ten zagrożony jest karą do 12 lat pozbawienia wolności. 

 

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.