Krasne: Zderzenie auta z dwoma jeleniami. Dwie osoby w szpitalu (zdjęcia)

68 103838

Na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Krasne doszło do zderzenia samochodu BMW z dwoma jeleniami. Jedno ze zwierząt nie przeżyło wypadku.

 

Do zdarzenia doszło po godz. 3 rano w miejscowości Krasne. Poruszającemu się drogą krajową nr 17 kierowcy bmw, nagle wbiegły przed maskę pojazdu dwa jelenie. Starcia z pojazdem, którym kierował 57-letni mieszkaniec Zamościa, nie przeżyło jedno ze zwierząt.

 

Na skutek zderzenia ucierpiał również kierowca i 42-letni pasażer. Mężczyźni z obrażeniami ciała przewiezieni zostali do szpitala. Auto, którym podróżowali zostało poważnie uszkodzone.

 

Tylko w tym roku na drogach wiodących przez powiat zamojski doszło do ponad 20 zdarzeń drogowych z udziałem dzikiej zwierzyny.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.