Kradzież w sklepie na ul. Kunickiego. Mężczyzna ukradł 20 opakowań kawy (wideo)

W sklepie na ul. Kunickiego w Lublinie nieznany mężczyzna ukradł 20 opakowań kawy. Policja ma nagranie ze sklepowego monitoringu.

 

Kradzież miała miejsce 22 lutego na terenie marketu przy ul. Kunickiego w Lublinie. Kamera sklepu uchwyciła moment kradzieży i sylwetkę sprawcy. Na nagraniu można zauważyć, jak mężczyzna po wejściu do sklepu kieruje się w stronę półek z kawami i nie zwracając uwagi na innych klientów, szybko chowa opakowania do dużej torby. Następnie sprawca kradzieży opuszcza sklep wychodząc wejściem.

 

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę na załączonym nagraniu proszony jest o kontakt z dyżurnym KP III w Lublinie pod nr tel. 535 58 00 lub 997. Policja zapewnia anonimowość.

 

Wideo

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.