Kradzież w galerii Vivo Lublin. Kto rozpoznaje tych mężczyzn?

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn ze zdjęcia
Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn ze zdjęcia | fot. KMP Lublin

Policjanci publikują wizerunek mężczyzn, którzy dokonali kradzieży butów w jednym ze sklepów w galerii handlowej Vivo Lublin. Sprawcy ukradli towar o wartości blisko 1500 złotych.

Kradzież butów w Vivo Lublin

Do kradzieży doszło w galerii handlowej Vivo Lublin przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, trzej mężczyźni dokonali kradzieży obuwia w jednym ze sklepów. Łączną wartość strat oszacowano na blisko 1500 złotych.

Wizerunki dwóch z nich zarejestrowały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1 komisariatem Policji w Lublinie przy alei Unii Lubelskie 23, telefon 47 811 24 00.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.