Kradzież w galerii handlowej w Lublinie. Policja szuka tego mężczyzny

Mężczyzna ze zdjęcia dokonał kradzieży ubrań w galerii Lublin Plaza
Mężczyzna ze zdjęcia dokonał kradzieży ubrań w galerii Lublin Plaza | fot. KMP Lublin

Mężczyzna wykorzystał chwilową nieuwagę personelu i ukradł ubrania w jednym ze sklepów odzieżowych mieszczących się w centrum handlowym Lublin Plaza. Straty zostały oszacowane na blisko 800 zł.

Kradzież w Lublin Plaza

Do kradzieży doszło 30 listopada w jednym ze sklepów w centrum handlowym Lublin Plaza przy ul. Lipowej. Zarejestrowany przez kamery mężczyzna wykorzystał nieuwagę personelu i dokonał kradzieży spodni, bluzy oraz kurtki. Łączną wartość skradzionego mienia wyceniono na prawie 800 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 4. Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.