Kradzież w Centrum Spotkania Kultur. Kto rozpoznaje złodzieja? [WIDEO]

68 131839 g
Wizerunek złodzieja z Centrum Spotkania Kultur | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują sprawcy z nagrania, który ukradł laptopa i rejestrator z sali operowej w Centrum Spotkania Kultur. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na 10 tys. zł.

Do kradzieży doszło 10 maja w Centrum Spotkania Kultur przy ulicy Plac Teatralny w Lublinie. Do budynku wszedł mężczyzna, który udał się w kierunku sali operowej. Tam pod nieobecność pracowników, ukradł laptopa i rejestrator na kwotę ponad 10 tys. zł.

Sprawą zajęli się policjanci IV komisariatu, którzy zabezpieczyli monitoring. Na zapisie nagrania został zarejestrowany wizerunek sprawcy.

Osoby, które rozpoznają sprawcę proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym IV Komisariatu Policji w Lublinie przy ulicy Tomasza Zana nr 45 dzwoniąc na numer telefonu lub 81 535 48 00 lub 81 535 48 33. Policjanci zapewniają anonimowość.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.