Kradzież w centrum Lublina. Ukradł ze sklepu czekolady, whisky i pasty do zębów

Policja publikuje wizerunek złodzieja sklepowego
Policja publikuje wizerunek złodzieja sklepowego | fot. KMP Lublin

Wykorzystał nieuwagę personelu sklepu i ukradł bombonierki, czekolady, whisky i pasty do zębów. Straty oszacowano na kwotę ponad 500 złotych. Policja publikuje wizerunek złodzieja.

Kradzież w sklepie w centrum Lublina

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów spożywczych w centrum Lublina. Nieznany mężczyzna wykorzystał nieuwagę personelu i dokonał kradzieży 10 bombonierek, 10 czekolad, 2 butelek whisky oraz kilku sztuk past do zębów. Starty oszacowano na kwotę ponad 500 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z 4 komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00 lub 112.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.