Kradzież w centrum Lublina. Ukradł ze sklepu czekolady, whisky i pasty do zębów

Policja publikuje wizerunek złodzieja sklepowego
Policja publikuje wizerunek złodzieja sklepowego | fot. KMP Lublin

Wykorzystał nieuwagę personelu sklepu i ukradł bombonierki, czekolady, whisky i pasty do zębów. Straty oszacowano na kwotę ponad 500 złotych. Policja publikuje wizerunek złodzieja.

Kradzież w sklepie w centrum Lublina

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów spożywczych w centrum Lublina. Nieznany mężczyzna wykorzystał nieuwagę personelu i dokonał kradzieży 10 bombonierek, 10 czekolad, 2 butelek whisky oraz kilku sztuk past do zębów. Starty oszacowano na kwotę ponad 500 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z 4 komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00 lub 112.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.