Kradzież szczepionek na koronawirusa. To pierwszy taki przypadek w Polsce

szczepionka koronawirus covid19
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Z przychodni w miejscowości Iłowo-Osada (woj. warmińsko-mazurskie) skradziono w nocy szczepionki przeciwko Covid-19. To pierwszy przypadek kradzieży szczepionki na koronawirusa w Polsce.

Kradzież szczepionek na koronawirusa

Do kradzieży doszło w nocy z wtorku na środę w Niepublicznym Zakładzie Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej w miejscowości Iłowo-Osada koło Działdowa. Nieznany sprawca włamał się do ośrodka poprzez wybitą szybę w oknie.

Złodziej ukradł trzy fiolki szczepionki przeciw Covid-19, którymi można było zaszczepić 18 osób. Złodziej ukradł również pozostałe leki, które znajdowały się w przychodni. Na miejscu pracują policjanci, którzy zbierają dowody.

Osoby, które miały być dziś zaszczepione zostaną przepisani na inny termin.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.