Kradli katalizatory z zaparkowanych samochodów na Czechowie i LSM-ach

katalizator podwozie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z Lublina zatrzymali trzech obywateli Rumunii w wieku od 17 do 23 lat. Mężczyźni kradli katalizatory z samochodów zaparkowanych na parkingach w dzielnicach Czechów oraz LSM.

Kradzież katalizatora w Lublinie

Ustalenie i zatrzymanie sprawców było efektem pracy operacyjnej policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Lublinie oraz lubelskich komisariatów. Funkcjonariusze zaplanowali działania operacyjne.

Podczas czynności zatrzymanych zostało trzech obywateli Rumunii w wieku od 17 do 23 lat. Funkcjonariusze udowodnili im łącznie 10 kradzieży katalizatorów o wartości kilku tysięcy złotych. Wszyscy usłyszeli zarzuty. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.  

Do zdarzeń dochodziło głównie na parkingach w dzielnicach Czechów oraz LSM.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.