Kradli golarki i elektryczne szczoteczki do zębów w znanej drogerii. Grozi im do 5 lat więzienia

Drut kolczasty, Ogniwo łańcucha, Ogrodzenie
Fot. Pixabay

Za kradzieże w drogerii odpowie 38-latka. Kobieta została zatrzymana tuż po wyjściu z zakładu karnego. Operacyjni z „trójki” zatrzymali również jej męża oraz dwóch innych mężczyzn.

Opuściła mury więzienia i… została zatrzymana

Policjanci z 3. komisariatu zostali powiadomieni o kilku kradzieżach w drogeriach znanej sieci. Sprawcy kradli przede wszystkim golarki oraz elektryczne szczoteczki do zębów. Dodatkowo funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o kradzieży kabli. Łączne straty oszacowano na ponad 3 tysiące złotych.

Pracujący nad sprawą operacyjni bez trudu ustalili sprawców. Jak wynikało z ich ustaleń za kradzieżami w drogerii stała 38-latka oraz jej 40-letni mąż. Dodatkowo kradł tam również 44-latek. Z kolei do kradzieży kabli wytypowano innego 40-latka. Wszyscy zostali zatrzymani na początku tygodnia.

Jak się okazało, kobieta akurat opuszczała zakład karny, gdzie odbywała wyrok za inne przestępstwa. 38-latka została zatrzymana tuż po opuszczeniu murów więzienia. Była kompletnie zaskoczona.

Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia — informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.