Kradł kwiaty z cmentarza, został zatrzymany. Był pod wpływem alkoholu

IMG 20171025 152806
Cmentarz przy ul. Lipowej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Strażnicy miejscy zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który kradł kwiaty z nagrobków cmentarnych. W chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu.

W sobotę około godz. 15.35 do funkcjonariuszy straży miejskiej patrolujących okolice ul. Walecznych zwrócił się przechodzień, który poinformował, że na cmentarzu mężczyzna będący pod wpływem alkoholu kradnie kwiaty z grobów.

Opisanego sprawcę strażnicy miejscy zidentyfikowali i ujęli na przystanku komunikacji miejskiej przy cmentarzu. Znaleziono przy nim skradzione przedmioty, takie jak: wiązanka sztucznych kwiatów, zacementowany flakon z kwiatami, metalowy krzyż oraz znicz z obudową.

Na miejsce wezwany został patrol policji, który przewiózł sprawcę na komisariat celem przeprowadzenia dalszych czynności. Sprawcą okazał się być 55-letni mieszkaniec Lublina. Policjanci ustalają teraz właścicieli skradzionych przedmiotów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.