Kozubszczyzna: Zderzenie trzech aut na trasie Lublin – Bełżyce. Jedna osoba w szpitalu

18618000 872650182874243 1808756585 o

Ruch na drodze w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Zderzyły się tutaj trzy samochody. Jedna osoba w szpitalu.

 

Do zdarzenia doszło o godz. 14:28 w miejscowości Kozubszczyzna na trasie Lublin – Bełżyce. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujące samochodem marki BMW 3 nie wyhamował przed poprzedzającym go autem Ford Mondeo. Doszło do zderzenia pojazdów, po czym siła uderzenia spowodowała, że Ford uderzył w tył Volkswagena Golfa 3.

 

Z relacji świadków wynika, że kierującego BMW trzeba było wynieść z samochodu, bo nie był w stanie o własnych siłach go opuścić. Został przetransportowany karetką do szpitala w Lublinie.

 

Jeden z pasów ruchu jest zablokowany. Policja wprowadziła ruch wahadłowy.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. No jakoś słaby wzrok ktoś miał bo kierowca dłuższy czas stal koło swojego BMW i samymi siłami wyszedł ale jak ktoś ślepy to łatwo pisać 😉