Kozienalia – Dni Kultury Studenckiej 2015 [PROGRAM]

Kozienalia 2015, czyli impreza w ramach Studenckich Dni Kultury. Samorząd studentów UMCS podczas tegorocznej edycji zaprasza od 8 do 10 maja na tereny zielone Perła Browary Lubelskie S.A. (ul. Bernardyńska 15). A zagrają m.in. TEDE, Lady Pank, Mrozu czy Afromental. Nie może Cię tam zabraknąć!

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie ma przyjemność zaprosić na XXIV Lubelskie Dni Kultury Studenckiej – Kozienalia 2015.

Podczas tegorocznej edycji bawimy się na terenach zielonych Perła Browary Lubelskie S.A. (ul. Bernardyńska 15). Na uczestników czeka impreza, wzorem poprzedniego roku po raz kolejny festiwalowy klimat na trzech scenach muzycznych. Będą to kolejno: scena koncertów głównych, scena Perła Export, after party z DJ.

Na dwóch scenach wystąpi łącznie 19 artystów. Główna scena będzie ustawiona bliżej Rusałki, gdzie już nie raz odbywały się koncerty. Ta mniejsza będzie bliżej browaru. Po koncertach imprezowiczami mają się zajmować DJ-e.

Kozienalia to nie tylko koncerty, ale też przeglądy muzyczne, kabaretowe, dni sportu, pokazy sztuki ulicznej. Bo już od 4 maja w Chatce Żaka zostanie otwarta wystawa „Lublin oczami studentów”. Następnego dnia Studencki Przegląd Alternatywnej Muzyki (SPAM). A 6 maja Studencki Przegląd Kabaretowy (SPoKo).

Poza wyjątkową muzyczną ucztą, na uczestników Kozienaliów czeka wiele innych atrakcji. Na terenie Browaru stanie m.in. Fotobudka, odbędzie się też wiele konkursów z nagrodami.

PROGRAM Kozienalia 2015 – UMCS

PIĄTEK 08 MAJA:
CHONABIBE
MOLESTA EWENEMENT
TEDE
TEN TYP MES+ Live Band

Scena Perła Export
Rebeka
Skubas
……………………..……………………..……………………..………….
SOBOTA 09 MAJA:
Krzysztof Zalewski
Nosowska
Maciek Maleńczuk z Zespołem Psychodancing
Lady Pank

Scena Perła Export
Flemings
The Dumplings
Fisz Emade Tworzywo

……………………..……………………..……………………..…………
NIEDZIELA 10 MAJA:
TALLIB & D’Roots Brothers
MROZU
LemON
AFROMENTAL

Scena Perła Export
Rasmentalism
Bokka

fot. UMCS.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.