Kozienalia 2016. Znamy już artystów, którzy wystąpią na scenie

img12 e1458575982932
Kozienalia na terenie Browaru Perła | fot. Kozienalia

O.S.T.R, Kaliber 44, Piotr Rogucki czy Dawid Podsiadło – to tylko niektórzy artyści, którzy wystąpią podczas jubileuszowych XXV Lubelskich Dni Kultury Studenckiej – Kozienalia 2016.

Lubelskie Dni Kultury Studenckiej Kozienalia to impreza organizowana przez studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

W tym roku studenci rozpoczną zabawę 4 maja, a zakończą dopiero pod koniec miesiąca. Główne koncerty odbędą się w dniach 20-22 maja, a artyści zagrają tak jak to było w ubiegłym roku na terenie Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15.

Piątek 20 maja

Na scenie głównej zaprezentują się artyści tacy jak: O.S.T.R., Rasmentalism, KęKę, Kaliber 44. Na Scenie Perła Export wystąpią: Oxford Drama i KAMP!

Sobota 21 maja

Gwiazdą wieczoru będzie zagraniczna gwiazda MODESTEP. Oprócz tego zagrają Marika, Organek oraz Piotr Rogucki. Na mniejszej scenie wystąpią natomiast Małpa i Taco Hemingway.

Niedziela 22 maja

Ostatniego dnia na scenie głównej zagrają: Mela Koteluk, Łąki Łan, Varius Manx oraz Dawid Podsiadło. Na mniejszej scenie wystąpi natomiast Natalia Przybysz i zespół Mikromusic.

Program Kozienalia 2016:

20 maja (piątek)

Scena Główna:

O.S.T.R

Rasmentalism

Kękę

Kaliber 44

Scena Perła Export

Oxford Drama

Kamp!

21 maja (sobota)

Scena Główna:

Laureat Spam

Marika

Organek

Piotr Rogucki

Modestep Dj Set

Scena Perła Export:

Małpa

Taco Hemingway

22 maja (niedziela)

Scena Główna:

Mela Koteluk

Łąki Łan

Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Dawid Podsiadło

Scena Perła Export:

Mikromusic

Natalia Przybysz

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.