Koza na budowie. Chodziła po rusztowaniu, przeszkadzała pracownikom

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Parczewa pomogli robotnikom, którzy nie wiedzieli jak sobie z poradzić z kozą, która przyszła na budowę. Zwierzę zaglądało do urządzeń a nawet chodziła po rusztowaniu.

Do niecodziennej sytuacji doszło w czwartek na terenie Parczewa. Do dyżurnego parczewskiej jednostki zadzwonił pracownik budowlany i poinformował, że po terenie budowy chodzi koza. Zwierzę nie chciało opuścić remontowanego budynku i przeszkadzało w pracach.

Koza przechadzała się po placu budowy i zaglądała do urządzeń. – W pewnej chwili koza weszła nawet do wnętrza remontowanego budynku i zaczęła wspinać się na rusztowania – informuje Artur Łopacki z parczewskiej policji.

Na miejsce pojechali mundurowi, którzy ustali właścicieli. Okazało się, że szukają Meli już od pewnego czasu, bo sama opuściła zagrodę. Mela cała i zdrowa do niej wróciła, a właściciel dostał 50 złotych mandatu za wykroczenie jakim jest niezachowanie ostrożności przy trzymaniu zwierząt.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.