Korowód studencki przejdzie przez miasto 6 maja [TRASA]

Korowód studencki przejdzie przez miasto 6 maja [TRASA] - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Już 6 maja przez Lublin przejdzie korowód studencki. Jest to coroczna tradycja rozpoczęcia przez uczelnie Dni Kultury Studenckiej. W tym roku korowód organizują cztery lubelskie uczelnie: Politechnika, UMCS, KUL i Uniwersytet Przyrodniczy. Zobacz trasę korowodu studenckiego.

Korowód przejdzie taką samą trasą, jak w ubiegłym roku. Studenci wyruszą z placu Litewskiego przez Krakowskie Przedmieście, Al. Racławickie, przy KUL skręcą w lewo w ul. Łopacińskiego, następnie w prawo w ul. Radziszewskiego, później w lewo w ul. Sowińskiego, a dalej przez ul. Głęboką i ul. Nadbystrzycką do Politechniki Lubelskie. Tam odbędą się koncerty.

Start o godzinie 18:00 z Placu Litewskiego.

Trasa Korowodu Studenckiego 2015 w Lublinie:

Trasa-korowodu

 

Jako motyw przewodni tegorocznego korowodu są SUPERBOHATEROWIE.

– Organizatorzy nie narzucają stylu w jakim się przebierzecie, wybraliśmy jedynie motyw przewodnidodają organizatorzy

A Ty jakiego superbohatera wybrałeś/aś?

fot. youtube.com

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.