Koronawirus w parafii pod Lublinem. Wikariusz zakażony, proboszcz i ks. kanonik na kwarantannie

msza ksiądz kielichy kościół shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

„W przypadku wystąpienia objawów chorobowych prosimy kontaktować się telefonicznie z lekarzem rodzinnym” – zaapelowała do wiernych parafia w Niedrzwicy Dużej.

Koronawirus w parafii w Niedrzwicy Dużej

Komunikat w tej sprawie parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Niedrzwicy Dużej zamieściła na swojej stronie internetowej. Czytamy w nim:

„Z przykrością informujemy, że u księdza wikariusza Jakuba stwierdzono w czwartek 24.09.2020 pozytywny wynik na koronawirusa. Przebywa poza parafią. Ks. proboszcz Marek i ks. kanonik Marian przebywają na kwarantannie zaleconej przez Sanepid. Czują się dobrze.

W związku z powyższym w najbliższych dniach mogą pojawić się drobne utrudnienia w funkcjonowaniu parafii, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Zapewniamy, że udział w nabożeństwach w naszym kościele jest bezpieczny. Odprawiają księża spoza parafii.

Przypominamy o obowiązku zakładania maseczek w trakcie nabożeństw,o dezynfekcji rąk i zachowaniu bezpiecznej odległości. Bardzo prosimy o modlitwę za wszystkich chorych i przebywających w kwarantannie z parafii.” – czytamy w komunikacie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.