Koronawirus w Lublinie. Zamknięte baseny, stadiony, hale sportowe, siłownia i lodowisko

aqua lublin basen
Baseny Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik

Z powodu koronawirusa w Lublinie od dziś (11 marca) do odwołania zamknięte są miejskie obiekty, w tym m.in. baseny, stadiony, hale sportowe oraz lodowisko.

„W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wszystkie obiekty zarządzane przez MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie zostają zamknięte do odwołania od dziś, tj. od środy 11 marca, od godz. 15:00” – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie.

Zamknięte zostają baseny Aqua Lublin, CSR Łabędzia i Strefa H2O, siłownia FitGym Complex, saunarium Aqua Lublin oraz lodowisko Icemania. Dla klientów indywidualnych i komercyjnych zamknięte zostają również: Hala Globus, Hala im. Z. Niedzieli, stadion Arena Lublin, stadion lekkoatletyczny oraz stadion żużlowy przy Al. Zygmuntowskich.

Z powyższych obiektów będą korzystały jedynie kluby sportowe, które będą prowadziły własne, zamknięte dla osób postronnych treningi.

„Odwołane zostają zajęcia prowadzone w obiektach MOSiR: aquafitness, kursy nauki pływania, zajęcia fitness czy treningi biegowe.Wszystkie karnety i Sportkarty będą miały wydłużony termin ważności o liczbę dni, w czasie których obiekty będę niedostępne” – wyjaśnia Bednarczyk.

Wszystkie materiały dotyczące KORONAWIRUSA.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.