Korek sięgający OBI po wypadku na al. Tysiąclecia. Dwie osoby trafiły do szpitala

Korek po wypadku na al. Tysiąclecia
Korek po wypadku na al. Tysiąclecia | fot. Mapy Google

W wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych do szpitala trafiły dwie osoby. W miejscu wypadku na al. Tysiąclecia występują duże utrudnienia w ruchu. Godziny szczytu, kierowcy stoją w korkach.

Wypadek na al. Tysiąclecia

Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 15 na al. Tysiąclecia w Lublinie. W rejonie przejścia dla pieszych naprzeciwko „Oazy” doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych: forda, opla i peugeota. W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala zostały przetransportowane dwie osoby.

W miejscu wypadku występują duże utrudnienia w ruchu. Zablokowane są dwa pasy al. Tysiąclecia w kierunku centrum i jeden w kierunku Świdnika. Korek na al. Tysiąclecia sięga al. Witosa do sklepu budowlanego OBI. Warto zaplanować swoją podróż, omijając okoliczne ulice, które są przykorkowane.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.