Korek na trasie Lublin – Kraśnik. Drogowcy wprowadzili nową organizację ruchu

Tymczasowa organizacja ruchu na odcinku S19 Lublin - Niedrzwica Duża
Tymczasowa organizacja ruchu na odcinku S19 Lublin - Niedrzwica Duża

Kierowcy poruszający się na trasie Lublin – Kraśnik napotkają utrudnienia w rejonie miejscowości Strzeszkowice Duże. Tam drogowcy wprowadzili niezapowiedzianą zmianę organizacji ruchu.

Korek w Strzeszkowicach Dużych

O zmianie tymczasowej organizacji ruchu zostaliśmy poinformowani przez jednego z kierowców, który jadąc w kierunku Lublina utknął już w korku w miejscowości Niedrzwica Duża.

Jak się okazało, wykonawca drogi ekspresowej S19 Lublin-Niedrzwica Duża postanowił dziś wprowadzić zmianę tymczasowej organizacji ruchu w Strzeszkowicach Dużych.

Na czym ona polega?

Kierowcy jadący od strony Kraśnika za skrzyżowaniem w Strzeszkowicach Dużych są kierowani na węzeł Strzeszkowice, gdzie po prawym pasie przyszłej S19 poruszają się w kierunku Lublina.

Podobnie wygląda organizacja ruchu dla kierowców jadących w kierunku Kraśnika. Zjazd z S19 następuje dopiero na węźle Strzeszkowice. Utrudnieniem jest fakt, że zjazd i wjazd na węzeł odbywa się wahadłowo, co powoduje tworzenie się korków.

GDDKiA ani wykonawca nie umieścili informacji o planowanych zmianach.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.