Kopał w zaparkowane auta, bo pokłócił się z dziewczyną. Nastolatek był pijany

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Nawet do pięciu lat więzienia grozi 18-letniemu mieszkańcowi Łęcznej, który po kłótni z dziewczyną postanowił rozładować emocje na zaparkowanych samochodach.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę po godzinie 1.30 w Łęcznej. Do dyżurnego łęczyńskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że jedną z ulic idzie młody mężczyzna i kopie samochody oraz rzuca butelkami.

Policjanci, którzy pojechali, gdzie miało dojść do uszkodzenia pojazdów zauważyli opisanego przez zgłaszającego mężczyznę. Ten na widok radiowozu zaczął uciekać. Funkcjonariusze podjęli za nim pościg i po chwili go zatrzymali. Okazał się nim być 18-letni mieszkaniec Łęcznej.

Mężczyzna oświadczył, że zdenerwowała go dziewczyna i przez to kopał w samochody. Policjanci na parkingu ujawnili cztery uszkodzone pojazdy. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. Młody mieszkaniec Łęcznej trafił policyjnego aresztu.

Sprawą nastolatka zajmie się sąd. Grozi mu pięć lat więzienia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.