Kontrola w budynku przedszkola w Lublinie. Od poniedziałku zawieszone zajęcia

przedszkole
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Straż pożarna dopatrzyła się nieprawidłowości w budynku przedszkola w Lublinie. Ratownicy wytknęli błędy, które trzeba będzie jak najszybciej naprawić.

Zawieszenie zajęć w Przedszkolu nr 26 w Lublinie

Na stronie Przedszkola nr 26 mieszczącego się przy ul. Rynek 12 (Stare Miasto) został zamieszczony komunikat o zawieszeniu zajęć od najbliższego poniedziałku, 15 marca.

„W związku ze stwierdzonymi przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej nieprawidłowościami w obiekcie, w którym mieści się Przedszkole nr 26, po uzyskaniu zgody organu prowadzącego, zawieszam zajęcia dydaktyczne i opiekuńczo- wychowawcze w placówce od 15.03.2021 do chwili wyjaśnienia sprawy” – pisze w komunikacie dyrektor przedszkola Małgorzata Jaszczuk.

W związku z zaistniałą sytuacją zastępca prezydenta Lublina Mariusz Banach zaprasza wszystkich rodziców zainteresowanych dalszym funkcjonowaniem placówki na spotkanie, które odbędzie się 15 marca (poniedziałek) o godzinie 17:00 w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Podwale 11.

„Ze względu na wagę sprawy obecność Rodziców na spotkaniu wskazana” – dodaje Małgorzata Jaszczuk.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.