Konkurs Szafirowe Paragrafy 2022. Płatne praktyki i szansa na karierę w kancelarii prawnej

Konkurs Szafirowe Paragrafy 2022
Konkurs Szafirowe Paragrafy 2022 | materiały prasowe

Już po raz ósmy odbędzie się finał ogólnopolskiego Konkursu z Publicznego Prawa Gospodarczego „Szafirowe Paragrafy”.

Szafirowe Paragrafy 2022

Ogólnopolski Konkurs z Publicznego Prawa Gospodarczego “Szafirowe Paragrafy” jest jednym z ważniejszych wydarzeń organizowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Lublin, który ma na celu wzbudzenie zainteresowania tematyką publicznego prawa gospodarczego wśród studentów oraz poszerzanie wiedzy w tej dziedzinie.

Katedra Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie współtworzy ten konkurs i dba o jak najwyższy poziom merytoryczny. Natomiast partnerem głównym konkursu jest Kancelaria Prawna Filipek & Kamiński Sp.j., która jest liderem rankingu kancelarii prawnych na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu od wielu lat.

Konkurs „Szafirowe Paragrafy” organizowany jest nieprzerwanie od 2014 roku, a w tym roku odbywa się już jego ósma edycja. Udział w konkursie mogą wziąć studenci wydziałów prawa i administracji wyższych uczelni publicznych i niepublicznych w Polsce.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap polega na rozwiązaniu testu w formie elektronicznej, który składa się z trzydziestu pytań wielokrotnego wyboru i odbędzie się 8 marca 2022 roku. Następnie dziesięć najlepszych osób spotka się ramię w ramię w drugim etapie – finałowym, który będzie polegał na rozwiązaniu kazusu. Finał odbędzie się 29 marca 2022 roku w Lublinie.

Zwieńczeniem konkursu będzie Gala Finałowa, na której zostaną ogłoszeni finaliści i wręczone nagrody. W trakcie trwania Gali uczestnicy oraz zaproszeni goście obejrzą występy artystyczne lubelskich artystów. Nagrodą główna są płatne praktyki w Kancelarii Prawnej Filipek & Kamiński Sp.j.

Jak wziąć udział w konkursie?

To bardzo proste! Należy wypełnić elektroniczny  formularz zgłoszeniowy, do którego dostęp jest na wydarzeniu na Facebook’u. Więcej informacji o konkursie można uzyskać na naszym wydarzeniu na platformie Facebook oraz na e-mail: [email protected]

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.