Konkurencja dla Żabki. PKN Orlen uruchamia sieć sklepów „Orlen w ruchu”

Orlen w ruchu
Orlen w ruchu | materiały prasowe

W Warszawie otwarto pierwszy sklep „Orlen w ruchu” należący do koncernu naftowego PKN Orlen. Do końca roku powstanie kolejnych 40 punktów w największych polskich miastach, w tym w Lublinie.

Debiut ORLEN w ruchu

Sklepy „ORLEN w ruchu” to miejsca, w których klienci szybko kupią to, z czego ORLEN słynie, czyli kawę i hot-dogi oraz wiele innych produktów gastronomicznych znanych ze Stop Cafe, a także m.in. lokalną prasę, której PKN Orlen jest wydawcą po przejęciu Polska Press.

Pierwszy sklep „ORLEN w ruchu” otworzono w środę (23.06) w Warszawie przy ulicy Grójeckiej 26. Do końca roku w największych polskich miastach powstanie kolejnych 40 punktów, a w sumie będzie ich około 900.

Nowe formaty sprzedaży detalicznej będą obejmowały trzy rodzaje obiektów. W formacie A będą to ok. 20-metrowe obiekty, natomiast w formacie B ok. 60-70-metrowe obiekty, takie jak pierwszy udostępniony klientom w Warszawie.

„Powstaną również autonomiczne kąciki kawowe, w których sprzedaż będzie całkowicie zautomatyzowana. Zostaną one udostępnione w miejscach o szczególnie dużym natężeniu ruchu, m.in. na dworcach, w biurowcach, czy na lotniskach” – czytamy w komunikacie.

We wszystkich sklepach „ORLEN w ruchu” będzie działał program lojalnościowy ORLEN VITAY. Klienci mogą korzystać z usługi nadawania i odbierania przesyłek, która od września będzie funkcjonowała pod nową marką „ORLEN paczka”.

Orlen w ruchu | materiały prasowe

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.