Koniec utrudnień w rejonie wiaduktu kolejowego na ul. Diamentowej

Remont wiaduktu kolejowego nad ul. Diamentową | fot. Dominik Wąsik
Remont wiaduktu kolejowego nad ul. Diamentową | fot. Dominik Wąsik

Na tę informację czekało wielu kierowców. Na chwilę obecną zakończyły się utrudnienia w rejonie remontowanego wiaduktu kolejowego na ul. Diamentowej. Kierowcy korzystają ze wszystkich pasów jezdni.

Bez utrudnień pod wiaduktem na ul. Diamentowej

Po prawie trzech i pół roku utrudnień kierowcy mogą odetchnąć z ulgą. Pracownicy kolei zakończyli główne prace związane z remontem wiaduktu kolejowego, który biegnie nad ul. Diamentową w Lublinie.

Obecnie na Diamentowej nie ma utrudnień wynikających z prac prowadzonych przez PKP w rejonie wiaduktu. Wszystkie pasy ruchu są dostępne dla kierowców.

Przypomnijmy, że zgodnie z udostępnionym harmonogramem prac od 2 do 10 czerwca pod wiaduktem miały być montowane bariery energochłonne, ale plany się zmieniły i kolejarze szybciej zwolnili zajęte pasy jezdni.

„Zaplanowane przez PKP z początkiem czerwca prace związane z montażem barier energochłonnych przeniesiono na inny termin” – mówi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Na czas prac związanych z montażem barier, na obu jezdniach zostaną jeszcze zamknięte lewe pasy ruchu. – „Aktualnie nie mamy informacji od PKP o terminie zawężenia jezdni” – wyjaśnia Góźdź.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.