Koniec męczarni kierowców w związku z przeciągającym się remontem ulicy w centrum Lublina

Roboty drogowe na ul. Wieniawskiej
Roboty drogowe na ul. Wieniawskiej | fot. Dominik Wąsik

Od najbliższego poniedziałku ulice Wieniawska i Jasna w Lublinie zostaną udostępnione kierowcom.

Otwarcie Wieniawskiej i Jasnej dla kierowców

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie poinformował, iż od poniedziałku (19.02) ul. Wieniawską i ul. Jasną przejadą już kierowcy. Wykonawca zakończył już niezbędne prace na pasie drogowym, co umożliwia przywrócenie ruchu kołowego.

„W rejonie tych ulic będą jeszcze prowadzone prace brukarskie, ale już bez generowania utrudnień w ruchu. Całkowite zakończenie robót nastąpi z końcem lutego” – mówi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Przypomnijmy, że termin zakończenia prac na tych ulicach był już przekładany przez wykonawcę kilkukrotnie. Ulice były zamknięte w związku z budową apartamentowca Rezydencja Ogród Saski.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.