Koniec darmowego oglądania. Player.pl wprowadza pakiety subskrypcyjne

Pakiety dostępne w Player.pl
Pakiety dostępne w Player.pl

Od 16 lutego użytkownicy Player.pl, żeby oglądać ulubione filmy, seriale i programy będą musieli wykupić pakiet subskrypcyjny. Koniec darmowego dostępu.

Koniec darmowego oglądania filmów, seriali i programów na Player.pl

Od 16 lutego serwis Player.pl będzie dostępny tylko dla użytkowników posiadających pakiet subskrypcyjny, działający na zasadzie Netflix – treść dostępna po wykupieniu abonamentu. Żeby móc obejrzeć ulubiony film, serial lub program będziemy musieli wykupić jeden z dostępnych pakietów w Player.pl.

Warunkiem dostępu do platformy Player.pl będzie decyzja o subskrypcji w jednym z dwóch modeli: droższym bez reklam lub niższym z reklamami towarzyszącymi oglądanym treściom.

„Użytkownicy uzyskają dostęp do unikalnych na rynku treści platformy discovery+. Pojawią się nowe, premierowe propozycje, w tym duża ilość tzw. „player originals”, czyli treści przygotowanych specjalnie dla platformy. Rozbudujemy również treści reality, cieszące się dużą popularnością wśród młodszych odbiorców” – informuje biuro reklamy TVN Media.

Ile kosztuje pakiet plus w Player.pl? Ceny i pakiety

Od 16 lutego 2021 r. w Player.pl będą dostępne trzy pakiety:

  • Pakiet „Player z reklamami” (4 zł za pierwsze 30 dni – potem 8 zł/msc) zawiera: dostęp do seriali i programów wcześniej niż w TV, produkcje Player Original oraz kolekcję discovery+, w tym discovery+ Originals. W trakcie oglądania będą emitowane spoty reklamowe.
  • Pakiet „Player” (7,50 zł za pierwsze 30 dni – potem 15 zł/msc) zawiera: dostęp do seriali i programów wcześniej niż w TV, produkcje Player Original oraz kolekcję discovery+, w tym discovery+ Originals. Bez reklam.
  • Pakiet „Player + TV” (15 zł za pierwsze 30 dni – potem 30 zł/msc) zawiera: dostęp do seriali i programów wcześniej niż w TV, produkcje Player Original oraz kolekcję discovery+, w tym discovery+ Originals i 27 kanałów telewizyjnych. Bez reklam.

Pozostałe pakiety z kanałami HBO, Canal+ czy Eleven Sports pozostają bez zmian.

  • Pakiet „Canal+” (45 zł za 30 dni) zawiera: pakiet „Player”, pełną ofertę filmów i seriali Canal+ oraz 11 kanałów telewizyjnych, w tym mecze PKO BP Ekstraklasy na żywo.
  • Pakiet „HBO” (25 zł za 30 dni) zawiera: pełne sezony oryginalnych produkcji HBO, ponad 800 filmów i 300 seriali w polskiej wersji językowej oraz 4 kanały telewizyjne.
  • Pakiet „Eleven Sports” (15 zł za 30 dni) zawiera: 4 kanały telewizyjne, w tym m.in. treningi, kwalifikacje i wyścigi Formuła 1 dostępne przez 72h oraz ligę hiszpańską, włoską i niemiecką.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jeszcze nie wprowadzono tzw. podatku reklamowego a z Wiertniczej już chcą kasy za oglądanie swoich reklam.