Koniec automatycznego zielonego światła dla pieszych. Włączenie przycisków od 18 maja

DSC03089
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie włączy żółte przyciski znajdujące się przy przejściach dla pieszych. Oznacza to koniec automatycznego zielonego światła na przejściach.

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie informuje, że od poniedziałku (18 maja) na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną zostaną ponownie uruchomione przyciski dla pieszych. Uruchomienie przycisków jest związane ze znacznym wzrostem liczby pojazdów poruszających się po ulicach miasta.

„Decyzja została podjęta z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, a także ze względu na konieczność zapewnienia płynności ruchu. Mając jednak na uwadze stan epidemii, będą one dezynfekowane ze zwiększoną częstotliwością przez firmę serwisującą” – mówi Grzegorz Jędrek z biura prasowego ratusza.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie – jedna klika debili co ustanowili na Mazowieckiego 70 potem 50 i na wiadukcje 70,zero mózgu tak jak Smorawińskiego 50 hahah wspolny układ z Milicją?????