Konferencja TEDxLublin 2021 w formie online i stacjonarnej. Co czeka uczestników wydarzenia?

Konferencja TEDxLublin 2021
Konferencja TEDxLublin 2021 | materiały prasowe

Każdego roku w różnych częściach świata zbierają się ludzie, by podczas konferencji TEDx opowiadać o swoich ideach. Tegoroczna edycja TEDxLublin odbędzie się 12 czerwca w formie online i stacjonarnej.

TEDxLublin 2021 Limitless?

TED to coroczne wydarzenie, które gromadzi wiodących światowych mówców, którzy z globalną społecznością dzielą się ideami z obszaru technologii, rozrywki, projektowania, nauki, nauk humanistycznych, biznesu, ekologii i rozwoju.

W 2009 roku TED stworzył program TEDx, czyli program lokalnych konferencji organizowanych na licencji TED. W ich ramach setki tysięcy uczestników codziennie odkrywają nowe, wartościowe idee. TEDxLublin to jest wydarzenie, które łączy w sobie idee mówców i występy artystyczne.

„TEDxLublin to przestrzeń dla innowacyjnych firm oraz uczestników otwartych na naukę, nowe idee i doświadczenia. To przestrzeń, w której wspólnie inspirujemy ludzi do działania i zmiany siebie, swojego otoczenia a w efekcie świata” – mówi Piotr Gumkowski, koordynator wydarzenia.

W tym roku edycja TEDxLublin 2021 Limitless? odbędzie się 12 czerwca w budynku Lubelskiego Centrum Konferencyjnego przy ul. Grottgera. Konferencja hybrydowa połączy w sobie spotkanie ok. 250 uczestników biorących udział w wydarzeniu w miejscu jego organizacji, z udziałem online.

Tematem tegorocznej konferencji jest przekraczanie granic i ograniczeń, jakie narzuca nam świat.

„Granice mogą być różne – kulturowe, społeczne, ekonomiczne, technologiczne, fizyczne, psychologiczne, wiekowe etc. Czy jesteśmy w stanie je przekraczać? Co możemy zrobić, by poczuć wolność od ograniczeń?” – czytamy w opisie wydarzenia.

Wśród zaproszonych gości są m.in. Tomasz Biduś, Miłka Raulin, Mikołaj Foks, Bartosz Narzelski, Przemysław Fryc, Helena Norowicz, Tomasz Kozłowski, Ligia Kornowska, Piotr Hołubowicz, Olga Szwajgier, dr Karol Przystalski, Petros Psyllos oraz prof. Jadwiga Jośko-Ochojska.

Nie zabraknie także występów artystycznych oraz przerwy na rozmowę z prelegentami. Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz bilety są dostępne na stronie tedxlublin.pl. Ilość biletów na wydarzenie stacjonarne jest mocno ograniczona.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że redakcja Spotted Lublin objęła patronat medialny nad wydarzeniem TEDxLublin 2021 Limitless?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.