Konferencja IT Academic Day w Lublinie

Konferencja IT Academic Day w Lublinie - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Już dzisiaj odbędzie się Konferencja IT Academic Day na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jedno z największych wydarzeń Uniwersyteckich tego roku.

Czym jest IT Academic Day?

Konferencja IT Academic Day to bezpłatne wydarzenie informatyczne organizowane przez grupy .NET w całej Polsce. Nadrzędnym celem spotkania jest przekazanie uczestnikom wartościowej wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz ich zastosowania, między innymi, w biznesie.

12189831_538874549596912_5183000988653040086_n

Co, gdzie i kiedy?

W czwartek 26 listopada 2015, w auli Instytutu Biotechnologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, odbędzie się konferencja IT Academic Day. Jest to jedna z największych i najciekawszych studenckich konferencji technologicznych, organizowanych przez Grupy .NET z całego kraju.

Ideą konferencji jest prezentacja najnowszych technologii informatycznych oraz zastosowanie ich na rynku pracy. Wydarzenie skierowane jest głównie do społeczności akademickiej, programistów, specjalistów IT oraz pasjonatów, którzy pragną nauczyć się czegoś nowego i poszerzyć swoje horyzonty.

Organizatorzy z roku na rok dokładają wszelkich starań, aby zapewnić uczestnikom możliwość zapoznania się z najnowszymi odkryciami technologicznymi, wzięcia udziału w ciekawych konkursach z nagrodami oraz zdobycia nowych umiejętności. Jednocześnie jest to rzadko spotykana okazja na poszerzenie wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach IT i trendach programistycznych, przedstawionych przez ekspertów pracujących w najbardziej rozpoznawalnych firmach branży IT w naszym kraju.

Konferencja IT Academic Day to nie tylko mówienie o technologii i oglądanie ciekawych prezentacji, lecz także kontakt z ludźmi, którzy na co dzień mają styczność z branżą informatyczną. Co więcej, będzie także możliwość spotkania się i nawiązania kontaktu z pracownikami dużych firm, specjalistami branży IT oraz przedstawicielami świata biznesu. Uczestnicy będą mieć możliwość wymiany własnych spostrzeżeń, poznania poszczególnych filarów związanych z branżą IT oraz rozpoczęcia kreowania własnej ścieżki w dziedzinie informatyki.

Co więcej każdy uczestnik będzie mógł poszerzyć swoje umiejętności o produkty i technologie Microsoftu, poznać zastosowanie druku 3D w architekturze i budownictwie oraz budowę i zastosowanie dronów w dzisiejszych czasach. Dodatkowo, każdy będzie miał możliwość posłuchania prelekcji na temat pracy w zespołach i metodyki zarządzania projektami w firmach informatycznych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.