Koncert jubileuszowy "Zakochani w Lublinie". Sprawdziliśmy, ile kosztował [UMOWY]

zakochani w Lublinie
zakochani w Lublinie

Na scenie wystąpiło blisko 200 artystów, a przygotowania trwały rok. Sprawdziliśmy, ile kosztowało widowisko z okazji 700-lecia miasta Lublin.

 

Chodzi o „Zakochanych w Lublinie”, czyli wielki koncert jubileuszowy, który odbył się w Centrum Spotkania Kultur 28 i 29 stycznia.

 

– Przygotowania do koncertu trwały blisko rok, od jesieni trwały intensywne próby. W przedsięwzięciu wzięło udział blisko 200 artystów, w tym najwybitniejsi wokaliści z Lublina – informuje Beata Krzyżanowska z biura prasowego UM Lublin.

 

Wśród artystów znaleźli się m.in. Beata Kozidrak, Krzysztof Cugowski, Urszula czy Bracia. W sumie dwudniowy koncert miasto wyłożyło z portfela lekko ponad 730 tys. zł. Widowisko obejrzało niecałe 2 tys. osób.

 

Oprócz styczniowego wydarzenia zaplanowano na 15 sierpnia koncert w plenerze. Będzie mogło go obejrzeć kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców.

 

– Koszty sierpniowego koncertu będą dużo mniejsze ze względu na to, że bazą będzie już przygotowana warstwa artystyczna, nie będzie potrzeby organizacji tak dużej ilości prób wszystkich zaangażowanych osób – dodaje Krzyżanowska.

 

Miasto opublikowano wykaz umów za styczniowe widowisko.

 

Wykaz umów

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.