Kompletnie pijana matka spacerowała z 10-miesięcznym dzieckiem

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Lubartowska policja zatrzymała kobietę, która chodziła po mieście pijana z dziesięciomiesięcznym dzieckiem w wózku. Miała trzy promile alkoholu.

W nocy z czwartku na piątek policjanci z Lubartowa otrzymali zgłoszenie, że na ul. Cmentarnej w Lubartowie znajduje się kompletnie pijana matka, która „opiekowała się” kilkumiesięcznym dzieckiem.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że 34-latka miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Z relacji świadków wynikało, że kobieta miała szarpać dziecko, na siłę wkładać do wózka.

10-miesięczny chłopczyk został przekazany załodze karetki pogotowia. Pijana matka nie kryła oburzenia podjętą wobec niej interwencją. – W sposób wulgarny bagatelizowała całą sytuację – relacjonuje Ewelina Skorupska z lubartowskiej policji.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.