Kompletnie pijana matka poszła na basen z rocznym synkiem. Miała 2,5 promila

basen
Basen | fot. Adobe Stock

Policjanci z Lublina zatrzymali 34-letnią kobietę, która będąc pod wpływem alkoholu, opiekowała się rocznym synkiem. Badanie trzeźwości wykazało, że kobieta ma blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Pijana matka na basenie

W sobotę (6.08) po południu policjanci zostali powiadomieni o pijanej matce, która przyszła z dzieckiem na basen w centrum Lublina. Kobieta została zauważona przez pracowników podczas picia piwa.

Skierowany na miejsce patrol z 2. komisariatu zatrzymał 34-letnią obywatelkę Ukrainy. Kobieta przebywała na basenie z rocznym synkiem. Była kompletnie pijana. Alkomat wykazał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

„34-latka została zatrzymana przez mundurowych. Natomiast dziecko zostało przewiezione na badania do szpitala. Zatrzymana usłyszała już zarzuty narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Kobieta dzisiaj zostanie doprowadzona do prokuratury, gdzie zapadnie decyzja w przedmiocie zastosowania środka zapobiegawczego. Grozi jej do 5 lat więzienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.