Kompletnie pijana matka opiekowała się trójką dzieci. Miała ponad 3 promile

Pijana matka shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z Puław udzielili asysty pracownicom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej podczas interwencji u mieszkanki miasta. Kompletnie pijana kobieta opiekowała się trójką dzieci.

Do zdarzenia doszło w czwartek w jednym z mieszkań na terenie Puław. Dyżurny puławskiej policji odebrał zgłoszenie od pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach, który prosili o asystę w trakcie interwencji u 47-letniej mieszkanki miasta.

Po przebadaniu alkomatem okazało się, że kobieta będąc pod wpływem alkoholu opiekowała się 5-letnią córką. Kilkulatką zaopiekowała się jej starsza, pełnoletnia siostra. Pracownicy jak i policjanci opuścili mieszkanie.

Po kilku godzinach dyżurny ponownie odebrał telefon od pracowników MOPS w Puławach, którzy postanowili jeszcze raz odwiedzić mieszkanie kobiety. Gdy dotarli na miejsce zastali otwarte mieszkanie, a w nim kompletnie pijaną 47-letnią kobietę oraz troje dzieci, jej 5-letnią córkę oraz dwoje wnuków w wieku 2 lat oraz 2 miesięcy.

Stan kobiety wymagał wezwania do niej pomocy medycznej, po badaniu trafiła do szpitala. Ponowne badanie alkomatem wykazało, że kobieta ma w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Na miejsce dotarła matka młodszych dzieci, która poza nimi miała opiekować się także swoją pięcioletnią siostrą. Jak przekazała policjantom, wyszła z domu załatwić pilne sprawy i nie przypuszczała, że matka w tym czasie będzie spożywała alkohol.

Na szczęście dzieciom nic się nie stało. Sprawa nieodpowiedzialnej mieszkanki Puław trafiła do Sądu Rodzinnego.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Patologia. Brawo dla pracowników MOPRu, że nie odfajkowali jednej wizyty i wykazali się czujnością. Niezła rodzinka…