Kompletnie pijana matka opiekowała się trójką dzieci. Miała ponad 3 promile

Pijana matka shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z Puław udzielili asysty pracownicom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej podczas interwencji u mieszkanki miasta. Kompletnie pijana kobieta opiekowała się trójką dzieci.

Do zdarzenia doszło w czwartek w jednym z mieszkań na terenie Puław. Dyżurny puławskiej policji odebrał zgłoszenie od pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach, który prosili o asystę w trakcie interwencji u 47-letniej mieszkanki miasta.

Po przebadaniu alkomatem okazało się, że kobieta będąc pod wpływem alkoholu opiekowała się 5-letnią córką. Kilkulatką zaopiekowała się jej starsza, pełnoletnia siostra. Pracownicy jak i policjanci opuścili mieszkanie.

Po kilku godzinach dyżurny ponownie odebrał telefon od pracowników MOPS w Puławach, którzy postanowili jeszcze raz odwiedzić mieszkanie kobiety. Gdy dotarli na miejsce zastali otwarte mieszkanie, a w nim kompletnie pijaną 47-letnią kobietę oraz troje dzieci, jej 5-letnią córkę oraz dwoje wnuków w wieku 2 lat oraz 2 miesięcy.

Stan kobiety wymagał wezwania do niej pomocy medycznej, po badaniu trafiła do szpitala. Ponowne badanie alkomatem wykazało, że kobieta ma w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Na miejsce dotarła matka młodszych dzieci, która poza nimi miała opiekować się także swoją pięcioletnią siostrą. Jak przekazała policjantom, wyszła z domu załatwić pilne sprawy i nie przypuszczała, że matka w tym czasie będzie spożywała alkohol.

Na szczęście dzieciom nic się nie stało. Sprawa nieodpowiedzialnej mieszkanki Puław trafiła do Sądu Rodzinnego.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Patologia. Brawo dla pracowników MOPRu, że nie odfajkowali jednej wizyty i wykazali się czujnością. Niezła rodzinka…