Kolumna pojazdów wojskowych na obwodnicy Lublina [WIDEO]

kolumna wojskowa
Przejazd kolumny pojazdów wojskowych po obwodnicy Lublina | fot. czytelnik Sebastian

Kierowcy w ostatnich dniach mogli zauważyć przemieszczające się kolumny pojazdów wojskowych na drogach naszego regionu. Żołnierze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.

Wzmożony ruch kolumn pojazdów wojskowych na drogach woj. lubelskiego ma związek ze szkoleniami, które 12. Brygada Zmechanizowana ze Szczecina realizuje w naszym regionie.

„Żołnierze przemieszczają się po całym województwie lubelskim. 12. Brygada otrzymała zadanie, aby szkolić się w tym regionie jeszcze ponad tydzień, także przejazdu kolumn można spodziewać się jeszcze w najbliższych dniach” – wyjaśnia por. Błażej Łukaszewski z 12. Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina.

Zdjęcia | Błażej Łukaszewski/12 Brygada Zmechanizowana ze Szczecina

W związku z charakterem działań wojsk specjalnych, ćwiczenia odbywają się nie tylko na poligonach, ale także poza.

Czytaj także: Śmigłowce wojskowe krążą nad naszym regionem. Co się dzieje? [WIDEO]

„Zwracamy się z apelem do wszystkich kierowców, aby ze względu na bezpieczeństwo nie wyprzedzać kolumn ani nie wjeżdżać pomiędzy pojazdy danej kolumny. Proszę pamiętać, że kierowca wymuszający pierwszeństwo naraża zdrowie i życie nie tylko własne, ale również innych użytkowników dróg. Kierowcy 12 Brygady jeżdżą bardzo ostrożnie i tego samego chcielibyśmy od Was. Razem dołóżmy wszelkich starań, bo bezpieczeństwo jest najważniejsze” – apeluje por. Łukaszewski.

Nagrania dzięki uprzejmości czytelnika Sebastiana

Przejazd kolumny po obwodnicy Lublina

Kolumna pojazdów wojskowych na DK 17 Lublin – Zamość

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.