Kolonia Opatkowice. Auto dachowało, na miejscu zginęło troje nastolatków

68 177122
Wypadek w m. Kolonia Opatkowice pod Puławami | fot. KPP Puławy

Do tragicznego wypadku doszło w nocy ze środy na czwartek w miejscowości Kolonia Opatkowice pod Puławami. W wyniku dachowania auta zginęły trzy młode osoby.

Do wypadku doszło wczoraj tuż po godz. 23 w miejscowości Kolonia Opatkowice w powiecie puławskim. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem osobowym marki peugeot na wzniesieniu i łuku drogi biegnącej przez wał wiślany, zjechał z drogi, a następnie z nasypu wału wiślanego, gdzie wybiło go w powietrze. Samochód uderzył w drzewo, po czym dachował i wpadł do zbiornika wodnego, kołami do góry.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe. Konieczne było użycie przez straż specjalistycznego sprzętu, żeby wydostać z auta osoby, które nim podróżowały.

Mimo podjętych czynności ratowniczych oraz prowadzonej reanimacji, życia uczestników wypadku nie dało się uratować. To dwóch młodych mężczyzn w wieku 18 i 19 lat z powiatu opolskiego oraz 15-latka z powiatu puławskiego. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

68 177123
Wypadek w m. Kolonia Opatkowice pod Puławami | fot. KPP Puławy

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.