Kolizja trzech aut na skrzyżowaniu w centrum Lublina. Nagranie z monitoringu

Pojazd do przewozu krwi uderzył na skrzyżowaniu w toyotę, a ta zatrzymała się na volkswagenie
Pojazd do przewozu krwi uderzył na skrzyżowaniu w toyotę, a ta zatrzymała się na volkswagenie

Policjanci opublikowanie nagranie z monitoringu z dzisiejszej kolizji trzech aut na skrzyżowaniu w centrum Lublina. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.

Kolizja przy Placu Litewskim

Do kolizji doszło w poniedziałek (9.08) około godz. 10.40 na skrzyżowaniu ul. 3 Maja z ul. Żołnierzy Niepodległej w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że jadący na sygnałach pojazd do przewozu krwi wyjeżdżając z ul. Żołnierzy Niepodległej, zderzył się z osobową toyotą, która wjechała na skrzyżowanie na zielonym świetle. W wyniku kolizji kierująca toyotą zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z oczekującym przed światłami volkswagenem.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Obecni na miejscu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności kolizji.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.