Kolizja na DK 19 w Radzyniu Podlaskim. Tir z drobiem wylądował w rowie

68 101086

W poniedziałkowy poranek na obwodnicy drogi krajowej nr 19 koło Radzynia Podlaskiego doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów, w tym dwóch tirów.

 

Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj około godz. 4:50 na drodze krajowej nr 19 w Radzyniu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, iż kierujący ciężarowym volvo, obywatel Litwy jadąc obwodnicą miasta w kierunku Lublina, w pewnym momencie zaczął wyprzedzać ciężarówkę przewożącą drób. Podczas tego manewru zahaczył o niego i zepchnął do rowu, a następnie zderzył się z jadącą z naprzeciwka hondą.

 

Scania z naczepą, wypełniona klatkami z drobiem wylądowała w rowie. W wyniku wypadku podusiła się część drobiu. Przeładunek trwał kilka godzin.

 

Kierujący samochodem marki Honda, mieszkaniec Świdnika trafił do szpitala, gdzie po kilku godzinach okazało się, że nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Skończyło się na ogólnych potłuczeniach.

 

Zdjęcia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.