Kolejny weekend utrudnień na rondzie przy Leclercu

DSC05926
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W sobotę i niedzielę ponowne utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu Zana, Wileńska i Bohaterów Monte Cassino.

 

W najbliższy weekend (4 i 5 listopada) kontynuowane będą roboty drogowe na rondzie Nauczycieli Tajnego Nauczania (skrzyżowanie ul. Zana, ul. Bohaterów Monte Cassino, ul. Wileńskiej).

 

Prace obejmą wymianę nawierzchni na wlocie ul. Wileńskiej, od wjazdu na targ. – W związku z tym w sobotę i niedzielę wlot ten zostanie wyłączony z ruchu, przy czym w sobotę (4 listopada) ograniczenia nie będą dotyczyły pojazdów komunikacji miejskiej – informuje Karol Kieliszek z lubelskiego ratusza.

 

Roboty i ograniczenia nie będą wpływały na funkcjonowanie pozostałych wlotów skrzyżowania, jednak należy pamiętać, że wlot ul. Bohaterów Monte Cassino jest w dalszym ciągu dostępny tylko pojazdów komunikacji miejskiej i mieszkańców.

 

– Te terminy mogą ulec zmianie w przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych uniemożliwiających ich przeprowadzenie – zaznacza Kieliszek.

 

Komunikacja miejska na objazdy

* Linia nr 10: … – al. Kraśnicka – Zana – Filaretów – Sowińskiego – …

* Linie nr 153 i 159: … – Bohaterów M. Cassino – Zana – Filaretów – Głęboka – …

* Linie nr 909 i 950 w kierunku Pancerniaków: … – Bohaterów M. Cassino – Zana – Filaretów – Głęboka – …

* Linia nr N2: … – al. Kraśnicka – Zana – Filaretów – Sowińskiego – …

W związku z powyższym w ww. terminie nie będą obsługiwane przystanki: os. Słowackiego 01, os. Słowackiego 02, Pana Tadeusza 01 oraz Pana Tadeusza 02.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.