Kolejny raz przełożono zamknięcie ul. Nałkowskich. Czekają na poprawę pogody

Remont ul. Nałkowskich w Lublinie | fot. Urząd Miasta Lublin
Remont ul. Nałkowskich w Lublinie | fot. Urząd Miasta Lublin

Z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne, wykonawca odwołał planowane na dzisiaj prace drogowe na ul. Nałkowskich.

Przesunięte zamknięcie ul. Nałkowskich

Jeśli pogoda pozwoli, drogowcy przystąpią do układania warstwy ścieralnej w czwartek, 20 maja. Wówczas nieczynna będzie dla kierowców jezdnia ul. Nałkowskich od skrzyżowania z ul. Woronieckiego do ul. Żeglarskiej. Z kolei w piątek, 21 maja planowane jest zamknięcie odcinka ul. Nałkowskich od ul. Romera do skrzyżowania z ul. Woronieckiego.

W trakcie zamknięcia ulicy pojazdy komunikacji miejskiej będą korzystać z objazdów. Linie nr 1, 15, 21, 37, 40 zostaną skrócone do pętli Romera. Linia nr 25 pojedzie trasą (…- Diamentowa – Krochmalna – Nadbystrzycka – Janowska – Krężnicka – …). Trasa linii nr 38 będzie wyglądać następująco: …- Zemborzycka – Diamentowa – Krochmalna – …

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.