Kolejny Lidl w Lublinie przejdzie remont. Dzień przed zamknięciem sklepu wielka wyprzedaż

Lidl przy ul. Białkowska Góra 3 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Lidl przy ul. Białkowska Góra 3 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Niemiecka sieć marketów Lidl nie zwalnia tempa i zabiera się do remontu kolejnego obiektu na terenie Lublina. Będzie to już drugi sklep, który przejdzie gruntowną modernizację.

Przypomnijmy, że od środy 4 września Lidl przy ul. Koncertowej w Lublinie jest nieczynny. Ma to związek z trwającym remontem sklepu, który potrwa do 10 października. Przez ten czas klienci muszą wybierać się do pobliskiego sklepu przy Al. Solidarności, do którego otrzymali kartę rabatową w wysokości 5-procent na całe zakupy.

Podczas remontu odświeżone zostanie całe wnętrze sklepu – m.in. wymienione zostaną płytki, oświetlenie, instalacja wentylacyjna oraz częściowo wyposażenie sklepu. Ponadto przewidziana jest rewitalizacja zieleni oraz parkingu” – informuje Aleksandra Robaszkiewicz z biura prasowego Lidl Polska.

Dzień przed zamknięciem sklepu przygotowano dla klientów specjalną wyprzedaż. Niemal cały asortyment w sklepie można było kupić z 25-procentową zniżką. Zobacz naszą relację z wyprzedaży TUTAJ.

Kolejny Lidl w Lublinie do remontu

Jeszcze dobrze nie rozpoczął się remont sklepu przy ul. Koncertowej to sieć Lidl Polska zapowiedziała modernizację kolejnego marketu w naszym mieście. Tym razem chodzi o sklep mieszczący się w dzielnicy Kalinowszczyzna pod adresem ul. Białkowska Góra 3.

W tym przypadku Lidl ma być zamknięty od 18 września. Ponowne otwarcie sklepu nastąpi w czwartek 23 października. Również w tym przypadku dzień przed zamknięciem, czyli 17 września, klienci zrobią zakupy z 25-procentowym rabatem, który jest naliczany przy kasie.

Z promocji wyłączone są: napoje alkoholowe (oprócz piwa), wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmioty służące do karmienia piersią.

Czytaj także: Wielka wyprzedaż w Lidlu. Tylko dziś zrobisz zakupy 25% taniej

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.