Kolejni trenerzy odchodzą z Motoru Lublin. Szkoleniowcy nie zdecydowali się na przedłużenie umów

Kacper Marzec i Ariel Jakubowski odchodzą z Motoru Lublin
Kacper Marzec i Ariel Jakubowski odchodzą z Motoru Lublin | fot. Motor Lublin

Po informacji o tym, że Motor Lublin nie zamierza przedłużać wygasającej z końcem czerwca umowy z trenerem Markiem Saganowskim, przyszedł czas na kolejne. Asystenci trenera nie zdecydowali się na przedłużenie umów z klubem.

Asystenci trenera odchodzą z Motoru Lublin

Motor Lublin poinformował, że trenerzy Ariel Jakubowski i Kacper Marzec odchodzą z klubu. Szkoleniowcy nie zdecydowali się na przedłużenie umów wygasających 30 czerwca 2022 roku.

Ariel Jakubowski i Kacper Marzec pracowali w klubie od 14 grudnia 2020 roku, pełniąc funkcję asystentów w sztabie trenera Marka Saganowskiego.

Przypomnijmy, że dziś klub poinformował, że nie zamierza przedłużać wygasającej z końcem czerwca umowy z trenerem Markiem Saganowskim.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.