Kolejne utrudnienia na Al. Racławickich w Lublinie. Zmiany od poniedziałku

remont asfalt przebudowa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od poniedziałku zacznie obowiązywać kolejna zmiana organizacji ruchu na Al. Racławickich w Lublinie. Chodzi o zwężenie jezdni między jednostką wojskową a ul. Spadochroniarzy.

Przebudowa Al. Racławickich

Od najbliższego poniedziałku (22 marca) nastąpi zawężenie jezdni na Al. Racławickich na wysokości od jednostki wojskowej do ul. Spadochroniarzy. Ruch pojazdów będzie się odbywał po stronie ul. Puławskiej. Taka zmiana organizacji ruchu potrwa około miesiąca.

„W tym czasie drogowcy wykonają przykanaliki do wybudowanej kanalizacji deszczowej. Prace obejmą również zadania z branży elektrycznej, dotyczące sygnalizacji świetlnej” – mówi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Dodatkowo, na długości zawężonego fragmentu jezdni, powstanie chodnik i ścieżka rowerowa.

Kolejny etap prac zakłada prowadzenie robót po drugiej stronie jezdni. Wówczas zawężenie jezdni Al. Racławickich nastąpi po stronie ul. Puławskiej.

Przypominam również, że od wtorku (16 marca) obowiązują zmiany w ruchu na skrzyżowaniu Al. Racławickich z ul. Poniatowskiego i ul. Sowińskiego. O tym informowaliśmy TUTAJ.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.