Kolejne miasto w naszym regionie z bezpłatnym lodowiskiem dla mieszkańców. Start już w środę

Bezpłatne lodowisko w Kraśniku Fabrycznym
Bezpłatne lodowisko w Kraśniku Fabrycznym | fot. Wojciech Wilk

W środę, 10 stycznia, w Kraśniku na terenie obiektów MOSiR przy ul. Żwirki i Wigury zostanie uruchomione lodowisko miejskie. Warto dodać, że wstęp na lodowisko będzie bezpłatny.

Lodowisko w Kraśniku

Już w środę, 10 stycznia, w Kraśniku w dzielnicy Fabrycznej wystartuje lodowisko miejskie. To prawdziwa gratka dla miłośników łyżew, ale i dla tych, którzy dopiero chcą spróbować swoich sił. Dobre warunki pogodowe, a dokładniej panujące mrozy, sprawiają, że uruchomienie kraśnickiego lodowiska jest na wyciągnięcie ręki.

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kraśniku pracują już od kilku dni, wylewając kolejne warstwy lodu. Lodowisko powstało na boisku przy placu zabaw na terenie MOSiR-u przy ul. Żwirki i Wigury. Na terenie lodowiska nie będzie dostępnej wypożyczalni sprzętu. Łyżwiarze będą musieli przyjść ze swoimi łyżwami.

Wstęp na lodowisko jest bezpłatny.

W jakich godzinach będzie działać lodowisko?

Lodowisko będzie dostępne dla chętnych od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00-19:00.

Bezpłatne lodowisko w Kraśniku Fabrycznym
Bezpłatne lodowisko w Kraśniku Fabrycznym | fot. Wojciech Wilk

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.