Kolejne luzowanie obostrzeń. Konferencja prasowa premiera i ministra zdrowia

Minister zdrowia Adam Niedzielski
Minister zdrowia Adam Niedzielski | fot. Adam Guz, KPRM

W środę o godz. 12.50 odbędzie się konferencja premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Podczas konferencji mają zostać przekazane informacje dotyczące znoszenia kolejnych obostrzeń.

Konferencja prasowa rządu 12.05.2021

Przed nami kolejne luzowanie obostrzeń. Minister zdrowia Adam Niedzielski w Radiu Plus był pytany, czy rząd rozważa przyspieszenie terminów odmrażania gospodarki. Minister przyznał, że ta kwestia jest analizowana i prawdopodobnie będzie omawiana podczas dzisiejszego posiedzenia Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

„To na pewno nie będą ruchy, które będą mocno zmieniały ten harmonogram, który w tej chwili realizujemy. Raczej trzeba się spodziewać kosmetycznych ruchów niż jakiegoś zdecydowanego przyspieszenia” – zaznaczył Niedzielski.

SZCZEGÓŁY:
► Rząd przyspiesza luzowanie obostrzeń. Kina i teatry otwarte od 21 maja

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.