Kolejne elektryczne hulajnogi w Lublinie. Z usługą wystartowała firma VOLT scooters

IMG 20191024 164114
VOLT scooters - elektryczne hulajnogi na minuty w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

To już druga hulajnogowa sieć, która zamierza podbić Lublin. Mowa tu o firmie VOLT scooters, która udostępni w naszym mieście 300 elektrycznych hulajnóg, które będzie można wypożyczyć na minuty.

Od dziś w Lublinie działa kolejna firma, która uruchomiła system wypożyczanych na minuty elektrycznych hulajnóg. Mowa tu o łódzkiej firmie VOLT scooters, która udostępni 300 elektrycznych hulajnóg. Wraz z 100 sztukami jeżdżącymi obecnie po Lublinie, które należą do wypożyczalni blinkee.city, liczba elektrycznych hulajnóg w naszym mieście wyniesie aż 400.

Hulajnogi VOLT scooters mogą rozwinąć maksymalną prędkość 25 km/godz. Pojazdy można wypożyczyć za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej, którą musimy mieć zainstalowaną na swoim smartfonie. Po zarejestrowaniu musimy dokonać przedpłaty w wysokości 25 złotych. To minimalna kwota, którą trzeba wpłacić na swoje konto, żeby skorzystać z hulajnogi. Nie ma potrzeby podpinania karty. Minuta jazdy kosztuje 0,50 zł, a opłata startowa 2 zł.

Czytaj również: Elektryczne hulajnogi na minuty w Lublinie. Ile to kosztuje? Jakie są zasady?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.